פרו ראנר – מרכז הריצה של ישראל

חנות פרו ראנר הוקמה לפני שלוש שנים, במטרה לרכז תחת קורת גג אחת את כל הציוד המקצועי הדרוש לרצים. בין אם מדובר ברצים מקצועיים, רצים בתחילת דרכם, או רצים חובבנים שעושים זאת רק בשביל הכיף, אצלנו כולם יוכלו למצוא את המענה לכל צורך שיתעורר בהם בזמן ריצה. החנות יודעת לתת מענה גם לרצים מנוסים שרוצים לעשות קפיצת מדרגה – מעבר מריצת מרתון למרוץ אולטרה.

אנחנו נשתדל לכוון אתכם להתאמן נכון, לפני שמתחילים לרוץ, בעזרת טיפים והמלצות מתוך הניסיון שלנו, כגון מה כדאי לאכול בזמן מרוץ ולפניו (הסברים על ג'לים, משקה איזוטוני – כמה כדאי לצרוך ומתי ועוד). לפעמים ריצה יכולה להיות קשה, אנחנו כאן כדי להפוך את החוויה לקלה יותר, משמעותית ומעצימה בעזרת הידע המקצועי.

האנשים שעובדים בחנות חיים ונושמים את עולם הריצה. הם בעצמם רצים ומשתתפים בתחרויות ריצה וישמחו לשתף אתכם בטיפים מקצועיים מתוך הניסיון האישי שלהם.

הבעלים של המקום – צחי כהן צבר קילומטרז' של 20 שנה בתחום הריצה, בהם השתתף וזכה בתחרויות בארץ ובעולם, היה אחראי על החדרת כמה ממותגי הריצה המובילים לשוק הישראלי, ואף שימש כמנהל מקצועי בוורטהיימר והעביר הדרכות למנהלי סניפים וסגניהם. מתוך הניסיון הרב שלו, הוא ידע לנתח את התנועה שלכם ולהחליט מה הכי יתאים לכם.

רון לדרמן, חובב ריצה בעצמו, בעל ניסיון של 12 שנים בתחום מכירות ציוד ריצה. רון קשוב לצרכים של הרץ ומבין שריצה היא חלק אחד מתוך סך כל הדברים שהוא עושה ביומיום.

יוסי בר, עם רקורד מרשים בתחום הריצה. יוסי רץ כבר 6 שנים ומאמן ריצה בחצי השנה האחרונה. בספטמבר האחרון יוסי פינק את עצמו במתנה שווה ליומולדת 50 – ריצת 200 ק"מ במרוץ תנ"ך תש"ח, ואם רק תבקשו אז יספר לכם עליו בשמחה.

בקיצור אם אתם מחפשים נעלי ריצה שיותאמו לכם במיוחד לפי צורת הריצה שלכם, לפי השטח בו אתם רצים ולפי ההכוונה המקצועית ביותר, הגיעו אלינו ותצאו עם מלא רצון לרוץ.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *