שוחח איתנו

קצת עלינו

המטרה שלנו היא להיות הבית של הרצים בישראל. מקום אחד שבו תוכלו למצוא סל מוצרים רחב ומקצועי בשילוב עם מחירים טובים ושירות מקצועי.

אצלנו תוכלו להתייעץ על כל נושא בתחום ריצה, להתאים נעליים במיוחד לכף הרגל שלכם, לסוג ומשטח הריצה שלכם וגם לקילומטראז׳.

בנוסף תוכלו למצוא ציוד וביגוד ריצה מקצועי לריצות קצרות וגם לארוכות, שיקלו על החיים ויסירו לפחות דאגה אחת מראשכם בזמן הריצה. בין הדברים שתוכלו למצוא: תיקי ריצה, חזיות לריצה, גרבי ריצה מקצועיות, נרתיקי זרוע לאחסון הטלפון ועוד.

אנחנו עובדים עם המותגים המובילים והחמים בשוק בישראל – מיזונו, ברוקס, סלומון, הוקה ועוד. אנו מציעים מחירים אטרקטיביים ועובדים בשיתוף פעולה עם קבוצות ריצה רבות ומדי חודש תוכלו למצוא מבצעים מיוחדים לרצים.

החנות בניהולו של צחי כהן, בעל 30 שנות ניסיון בתחום הריצה. עסק בתחום הריצה במקצועיות וזכה בתואר אלוף ישראל בריצות בינוניות וארוכות שש פעמים.

צחי עובד בתחום הקמעונאות וסיטונאות כבר משנת 1996 – היה מנהל חנויות יבואן של סקוני וברוקס. מנהל סניף וורטהיימר והמנהל המקצועי של הרשת בנוסף צחי היה יבואן ומנהל מותג מיזונו בין השנים 2009-2014.

Tzahi Run
ProRunner Store Pic
תמונה של החנות מבחוץ

קודם
הבא

לצחי ניסיון תחרותי בריצה של כמעט 30 שנה. הוא רץ ומתחרה מגיל 14 וברקורד שלו תמצאו 4 פעמים ניצחון באליפות ישראל לבוגרים – 1,500 מטר, 5,000 מטר ופעמיים במירוצי שדה.

בשנת 2019 הגיע במקום ה-6 באליפות עולם למאסטרס (לגילאי 40-44) שהתקיימה בפולין, במרחק של 10,000 מטר. עד היום הוא מקפיד לרוץ כל בוקר לחנות וכל ערב חזרה ממנה בשביל לשמור על הגחלת.  

Facebook-f


Instagram


Whatsapp