הסטודיו של פרוראנר נותן את כל האימונים המשלימים לרצים
הסטודיו מעמיד את מיטב המאמנים

1. קיקבוקסינג– אימון כושר מאתגר ואינטנסיבי לחיזוק שרירים, פיתוח הכוח המתפרץ, קואורדינציה, גמישות ויציבה.. אימון המשלב סבולת לב-ריאה, חיזוק שרירים, פיתוח כוח מתפרץ, מהירות, קואורדינציה, יציבה וגמישות, תוך שימת דגש על טכניקות מעולם הלחימה.

2. פילאטיס – אימון המשפר חוזק וגמישות. שיעורי פילאטיס פועלים לעיצוב וחיטוב הגוף תוך שיפור היציבה ובניית מרכז הכוח ומרכז הגוף.שיעורי פילטיס מהווים שיטה מושלמת ליצירה ושיפור חוזק, גמישות, עיצוב וחיטוב הגוף. שיפור היציבה, דרך מצויינת להארכת השרירים, הארכת עמוד השדרה והגפיים. פילטיס שם דגש על בניית מרכז הכוח ומרכז הגוף.
התרגילים מבוצעים במספר חזרות מתוך ריכוז ובשאיפה להימנע מהתשת השרירים

3. יוגה– שילוב של אימון לחיזוק השרירים, שיפור שיווי משקל, גמישות ויציבה עם פיתוח עוצמות גופניות, נפשיות ורוחניות כאחת.

4. מתיחות– אימון מתיחות עובד על גמישות השרירים, הגדלת טווח התנועה במרפקים ועל כוח סיבולת השרירים. תרגילי המתיחות נועדו לפתח את גמישות השרירים ולהגדיל את טווח התנועה במפרקים בהם תלויה הגמישות. שיעורי מתיחות עובדים על הארכת השרירים.

5. בוסו – שיעורי הבוסו מורכבים מפעילות על חצי כדור עליו ניתן לעמוד, לקפוץ, לשבת ולבצע אין ספור תרגילים לחיזוק שרירים, שיפור קורדינציה, שיווי משקל ואלמנטים נוספים. מכשיר הבוסו בנוי מבסיס יציב מפלסטיק קשיח וחצי כדור גומי אלסטי. משתמשים בבוסו כאשר הוא מונח על בסיסו לתרגילי תנועה, שכיבה ועמידה. ניתן להשתמש בבוסו גם כשהוא מונח הפוך, על חצי הכדור. פעילות בוסו כוללת חיזוק שרירים, שיפור קורדינציה, שיווי משקל ואלמנטים נוספים.

6. TRX – אימוןTRX מבוסס על רצועות כושר מיוחדות המאפשרות לבצע תרגילים מורכבים ולשפר את כל מרכיבי הכושר הגופני תוך עבודה על כל שרירי הגוף. הפעילות, הנעשית באמצעות רצועות הכושר התלויות, מאתגרת את כל שרירי הגוף תוך שימוש תמידי בשרירי הליבה (CORE). ייחודו של האימון בכך שניתן להשיג תוצאות מהירות בזמן קצר תוך שיפור מערכת השרירים, הקואורדינציה העצבית ושיווי משקל, ולכן אימון זה נחשב לאימון הפונקציונאלי החדשני ביותר.