האביזרים שהופכים את הריצה לנעימה יותר

בשנים האחרונות כל ענף הריצה תפס תאוצה בארץ ובכל העולם. ניתן לראות היום יותר ויותר קבוצות ריצה שמתגבשות להן בערים ובישובים, כשהמטרה היא בעיקר ליצור חווית ריצה משותפת שמעודדת הישגים. אחת הסיבות העיקריות בבחירה בסוג ענף זה היא, שמדובר בספורט שלא עולה לנו כסף, סיבה נוספת נעוצה בעובדה שניתן לעסוק בפעילות זו בהתאם לזמן הפנוי של כל אחד.

כמו בכל סוג של ספורט, שמגיע עם אביזרים ואקססוריז שמסייעים לו בזמן הפעילות, גם בריצה יש אביזרים חשובים שהופכים את הריצה לנוחה ויעילה. יחד עם זאת יש אביזרים הכרחיים שמונעים פגיעות קשות בכל פעילות ריצה. עוד בטרם נעסוק באביזרים יש לזכור שנעלי ריצה שמתאימות לסוג כף הרגל הם בגדר הכרח. נעליים שלא מתאימות לריצה יכולות לגרום לבעיות אורתופדיות שונות. כמו כן, לנשים מומלץ ללבוש חזייה או גוזייה מתאימה שתגן על רקמות החזה בזמן הריצה. כעת נותר לנו להמליץ על עוד אקססוריז שכדאי להכיר לפני שתתחילו לרוץ.  

נצנצים לנראות טובה – לכל אדם שעוסק בפעילות ריצה אינטנסיבית מומלץ שיהיה לו נצנץ שמחזיר אור. המטרה היא שיראו כל אחד שרץ בכל מקום, גם במזג אוויר סוער, בזמן ערפל, בחושך וכו'.

נצנץ לנראות טובה בחושך

כובעים – יש מגוון של כובעים שמתאימים לריצה וספיגת הזיעה, חלקם מגיעים עם מנורות לד שמאפשרות נראות של הרץ בכל תנאי מזג אוויר.

כובע לד

מנשא מים – יש מגוון של חגורות מים או מנשא מים שמיועדים לריצה. המנשא עצמו קל במיוחד ומאפשר שליפה קלה ופשוטה של הבקבוק.

חגורת מים

תיק שלוקר מים – בדומה למנשא המים, יש שלוקר מים שניתן לשתות דרך צינור השלוקר וזה חוסך את התנועתיות בזמן הריצה.

התחלתם לרוץ? מחפשים אביזרי ריצה יעילים ונוחים? אצלנו  ב-prorunner תוכלו למצוא מגוון רחב של אביזרי ריצה שיקלו על הריצה ויעצימו את החוויה. כמו כן, תוכלו למצוא אצלנו נעלי ריצה אורתופדיות שיתאימו לכף הרגל הספציפית שלכם, אנו נשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי והכוונה בכל רכישה שלכם.